Mange deltok på Malvikstevnet

Torsdagens skytekonkurranse ved Malvik skytterlag sin bane på Hønstad samlet 159 skyttere fra 49 skytterlag.

Her er resultatene:

Klasse 3-5: 1. Edvin Aamot, Orkla 344, 1. Erland Haugen, Røros 344, 3. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 344, 4. Jørgen Andersen, Vemundvik 342, 5. Roger Størseth, Lånke 341, 6. Per Kåre Lyngen, Flå (Uttrøndelag) 341, 7. Knut Øien, Byneset 340, 8. Håkon Rognstad, Byneset 340, 9. Anita Jære, Rennebu 340, 10. Tore Byberg, Rissa 340, 11. Tormod Dyrendahl, Rissa 339, 12. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten 339, 13. Mikkel Voll Stokkli, Rennebu 339, 14. Per Johan Gjølga, Stallvik 339, 15. Truls Buhagen, Hommelvik 339, 16. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 338, 17. Espen By Dyrendahl, Rissa 337, 18. Christen Sjøvold, Malvik 337, 19. Erlend Aas, Mostadmark 337, 20. Lars Emil Haugen, Stordalen 337, 21. Håvard Moen, Herfjord 337, 22. Kjell Johansen, Trondhjems 336, 23. Arnfinn Berdal, Rindal 335, 24. Ingeborg Aune Jørgensen, Beiarn 335, 25. Adrian Santana Berg, Stordalen 334, 26. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 334, 27. Terje Røstad, Fagervika 334, 28. Arild Duaas, Orkla 334, 29. Tore Veie, Rissa 334, 30. Mads Lysevold, Singsås 333, 31. Lars-Håkon Nohr Nystad, Bodø Østre 333, 32. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 333, 33. Kristin Dyrendahl, Rissa 333, 34. Birger Meistad, Orkla 333, 35. Roar Alseth, Rissa 332, 35. Hilde Kjøsnes Thoresen, Hommelvik 332, 37. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 331, 38. Odd Ivar Halvorsen, Skaun 330, 39. Morten Island, Malvik 329, 40. Bård Haugros, Byneset 329, 41. Andrea Kirkevold, Røros 328, 42. Britt Helen Holtan, Lensvik/Selven 327, 43. Arne Steinfjell, Alteren 325, 44. Lars Singsaas, Singsås 323, 45. Håvard M. Ellefsen, Byneset 322, 46. Jon Arne Olsen, Nesna 322, 47. Marte Aune Skårild, Heim/Hemne 322, 48. Odin Røstum Stabell, Trondhjems 320, 49. Anders Gammelsæter Kvisvik, Aureosen 318, 50. Trond Lillerønning, Flå (Uttrøndelag) 318, 51. Sverre Waage Selheim, Nidaros 318, 52. Atle Lyngen, Flå (Uttrøndelag) 316, 53. Terje Buseth, Singsås 311, 54. Stian Edvardsen, Fagervika 310, 55. Frank Runar Gansmo, Malvik 308, 56. Eiliv Grostad, Geitanes 307, 57. Lars Erik Bårdli, Rennebu 303, 58. Einar Bredesen, Kolvereid 302, 59. Øystein Herjuaune, Malvik 228. V55: 1. Ole Steigedal, Meldal 341, 2. Åge Haugen, Valsøyfjord 341, 3. Knut Bakken, Stjørdal 339, 4. Hans Fostervoll, Klæbu 339, 5. Idar Moseng, Nora 338, 6. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 336, 7. Kjell Magne Lervik, Halsa (Nordmør) 336, 8. Andreas Aa. Mørkved, Malvik 335, 9. Einar Thoresen, Hommelvik 334, 10. Einar Hagemo, Byneset 332, 11. Emil Haugan, Mostadmark 331, 12. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 331, 13. Hans Sandnes, Hommelvik 330, 14. Harald Denstad, Stjørdal 329, 15. Bernt Røkke, Stordalen 329, 16. Svein O. Østeraas, Hommelvik 327, 17. Malvin Strøm, Hitra 326, 18. Bjarne By, Skaun 325, 19. Sverre H. Dyrø, Vågøy 233, 20. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 233, 21. Odd Egil Sneisen, Mostadmark 226, 22. Per Kåre Løberg, Flå (Uttrøndelag) 136.

Junior: 1. Simen Bredesen, Kolvereid 348, 2. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 348, 3. Ragnhild Haugen, Stordalen 347, 4. Kai-Aleksander Kristiansen, Stjørdal 346, 5. June Henriksen, Malvik 344, 6. Sindre Dahle, Malvik 341, 7. Sebastian Gravbrøt, Nidaros 341, 8. Joakim Sneisen, Malvik 337, 9. Lene Berg Solbu, Orkla 332, 10. Didrik Hernes, Stjørdal 331, 11. Håvard H. Johnsen, Malvik 325, 12. Andrea Olsen Sjøvold, Malvik 309, 13. Stian Mosand Hanssen, Klæbu 223.

Eldre rekrutt: 1. Andre Raaen, Skjelstadmark 350, 2. Andreas Raaen, Skjelstadmark 349, 3. Amalie Slettun Hovin, Rennebu 349, 4. Henrikke Leikvoll, Lånke 347, 5. Oskar Olsen, Stordalen 345, 6. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 341, 7. Niklas Sneisen, Malvik 335, 8. Mads Henriksen, Malvik 335, 9. Andreas Bromset, Malvik 323.

Rekrutt: 1. Birk Oliver Singstad, Nidaros 336, 2. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 334, 3. Madelen Mjøsund, Lånke 321, 4. Tobias Raaen, Skjelstadmark 316, 5. Christopher Letnes Fjerdrumsmoen, Stjørdal 315.

V65: 1. Olav Solheim, Soknedal 350, 2. Tore Refseth, Hommelvik 349, 3. Jon O. Skei, Skogn 348, 4. Kjell Arne Larsen, Namdalseid og Lyngen 348, 5. Olav Sæther, Nidaros 346, 6. Niklaus Haugrønning, Byneset 345, 7. Oddmund Rognli, Leksvik 343, 8. Rolf Dahle, Nidaros 342, 9. Roger Lindgren, Stordalen 338, 10. Eivind Østbyhaug, Tydal 337, 11. Jon Ertsgård, Lånke 336, 12. Fridtjof Dypveit, Nidaros 246, 13. Bjarne Hammer, Hommelvik 241.

V73: 1. Tor Skomsvold, Vemundvik 350, 2. Hans Tronstad, Leksvik 349, 3. Trond Tronstad, Leksvik 348, 4. Harald Lysvand, Leksvik 347, 5. Kjell Haugen, Mostadmark 345, 6. Oddbjørn Engen, Byneset 345, 7. Øystein Leistad, Malvik 325, 8. Arvid Jullumstrø, Nidaros 245, 9. Odd M. Horvli, Opdal og Midtbygden 241, 10. John Megård, Byneset 241, 11. Ivar Hervik, Nidaros 239, 12. Kjell Bonaunet, Malvik 239, 13. Leif Singstad, Nidaros 188.

Klasse 2: 1. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 337, 2. Line Iversen Levang, Vemundvik 336, 3. Einar Kolden, Stordalen 328, 4. Elin Berge, Skaun 325, 5. May Helen Steinfjell, Alteren 323, 6. Nils Ingemund Stokke, Inderøy 323, 7. Oddbjørn Bolme, Rindal 318, 8. Marie Langseth, Lånke 318, 9. Odd Rune Fuglem, Mostadmark 315, 10. Roald Strand, Malvik 308.

Hovedskyting

shoot
Foto: privat

Klasse 5: 1. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 245, 2. Edvin Aamot, Orkla 245, 3. Erland Haugen, Røros 244, 4. Tormod Dyrendahl, Rissa 243, 5. Truls Buhagen, Hommelvik 243, 6. Arne Magnus Hunstad, Vestre Toten 242, 7. Jørgen Andersen, Vemundvik 242, 8. Roger Størseth, Lånke 241, 9. Espen By Dyrendahl, Rissa 241, 10. Lars-Håkon Nohr Nystad, Bodø Østre 241, 11. Hilde Kjøsnes Thoresen, Hommelvik 240, 12. Thomas Bakøy Sunde, Rissa 240, 13. Knut Øien, Byneset 240, 14. Anita Jære, Rennebu 240, 15. Kjell Johansen, Trondhjems 239, 16. Birger Meistad, Orkla 239, 17. Mikkel Voll Stokkli, Rennebu 239, 18. Ingeborg Aune Jørgensen, Beiarn 239, 19. Håvard Moen, Herfjord 239, 20. Christen Sjøvold, Malvik 238, 21. Lars Emil Haugen, Stordalen 238, 22. Tore Veie, Rissa 238, 23. Erlend Aas, Mostadmark 237, 24. Arild Duaas, Orkla 237, 25. Arnfinn Berdal, Rindal 236, 26. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 235, 27. Arne Steinfjell, Alteren 235, 28. Kristin Dyrendahl, Rissa 234, 29. Andrea Kirkevold, Røros 233, 30. Morten Island, Malvik 231, 31. Håvard M. Ellefsen, Byneset 231, 32. Britt Helen Holtan, Lensvik/Selven 230.

Klasse 4: 1. Per Kåre Lyngen, Flå (Uttrøndelag) 244, 2. Håkon Rognstad, Byneset 240, 3. Tore Byberg, Rissa 240, 4. Per Johan Gjølga, Stallvik 240, 5. Terje Røstad, Fagervika 238, 6. Roar Alseth, Rissa 237, 7. Simon Anfeldt Røstad, Fagervika 236, 8. Adrian Santana Berg, Stordalen 234, 9. Bård Haugros, Byneset 234, 10. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 234, 11. Mads Lysevold, Singsås 233, 12. Odd Ivar Halvorsen, Skaun 232, 13. Øystein Herjuaune, Malvik 228, 14. Marte Aune Skårild, Heim/Hemne 225, 15. Anders Gammelsæter Kvisvik, Aureosen 223, 16. Stian Edvardsen, Fagervika 213, 17. Lars Erik Bårdli, Rennebu 212.

Klasse 3: 1. Lars Singsaas, Singsås 228, 2. Odin Røstum Stabell, Trondhjems 227, 3. Jon Arne Olsen, Nesna 227, 4. Trond Lillerønning, Flå (Uttrøndelag) 224, 5. Sverre Waage Selheim, Nidaros 223, 6. Atle Lyngen, Flå (Uttrøndelag) 221, 7. Terje Buseth, Singsås 218, 8. Eiliv Grostad, Geitanes 213, 9. Frank Runar Gansmo, Malvik 212, 10. Einar Bredesen, Kolvereid 212.

Klasse 2: 1. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 242, 2. Line Iversen Levang, Vemundvik 241, 3. Einar Kolden, Stordalen 237, 4. May Helen Steinfjell, Alteren 235, 5. Elin Berge, Skaun 234, 6. Odd Rune Fuglem, Mostadmark 230, 7. Nils Ingemund Stokke, Inderøy 229, 8. Marie Langseth, Lånke 227, 9. Oddbjørn Bolme, Rindal 224, 10. Roald Strand, Malvik 218.

Klasse 1: 1. Jo Darell, Nidaros 244, 2. Sigbjørn Tidemann, Stordalen 244, 3. Rune Wåden, Lånke 238, 4. Roy Halseth, Malvik 237, 5. Gunnar Berg, Stordalen 234, 6. Terje Henriksen, Malvik 233, 7. Gaute Midtsand, Malvik 218.

V55: 1. Knut Bakken, Stjørdal 243, 2. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 242, 3. Åge Haugen, Valsøyfjord 242, 4. Ole Steigedal, Meldal 242, 5. Hans Fostervoll, Klæbu 241, 6. Andreas Aa. Mørkved, Malvik 241, 7. Idar Moseng, Nora 241, 8. Stig Oddbjørn Aas, Mostadmark 241, 9. Malvin Strøm, Hitra 239, 10. Einar Thoresen, Hommelvik 239, 11. Kjell Magne Lervik, Halsa (Nordmør) 238, 12. Einar Hagemo, Byneset 237, 13. Bjarne By, Skaun 236, 14. Emil Haugan, Mostadmark 235, 15. Hans Sandnes, Hommelvik 234, 16. Harald Denstad, Stjørdal 233, 17. Sverre H. Dyrø, Vågøy 233, 18. Bernt Røkke, Stordalen 233, 19. Svein O. Østeraas, Hommelvik 233, 20. Nils-Inge Holmeset, Trondhjems 233, 21. Odd Egil Sneisen, Mostadmark 226, 22. Per Kåre Løberg, Flå (Uttrøndelag) 136.

AG3: 1. Tom Olav Moldskred, Hv-11 Møre og Fjordane 223, 2. Bård Aarseth, Hv-11 Møre og Fjordane 220.

Junior: 1. Gunhild Helstad, Øvre Rendal 249, 2. Simen Bredesen, Kolvereid 248, 3. Kai-Aleksander Kristiansen, Stjørdal 247, 4. Ragnhild Haugen, Stordalen 247, 5. June Henriksen, Malvik 244, 6. Sindre Dahle, Malvik 243, 7. Sebastian Gravbrøt, Nidaros 242, 8. Joakim Sneisen, Malvik 238, 9. Didrik Hernes, Stjørdal 234, 10. Lene Berg Solbu, Orkla 232, 11. Håvard H. Johnsen, Malvik 226, 12. Stian Mosand Hanssen, Klæbu 223, 13. Andrea Olsen Sjøvold, Malvik 222.

Eldre rekrutt: 1. Andre Raaen, Skjelstadmark 250, 2. Henrikke Leikvoll, Lånke 250, 3. Andreas Raaen, Skjelstadmark 250, 4. Amalie Slettun Hovin, Rennebu 249, 5. Oskar Olsen, Stordalen 247, 6. Aleksander Trøa Olsen, Stordalen 246, 7. Mads Henriksen, Malvik 243, 8. Niklas Sneisen, Malvik 241, 9. Andreas Bromset, Malvik 228.

Rekrutt: 1. Birk Oliver Singstad, Nidaros 239, 2. Christopher Letnes Fjerdrumsmoen, Stjørdal 239, 3. May Ingrid Raaen, Skjelstadmark 239, 4. Madelen Mjøsund, Lånke 227, 5. Tobias Raaen, Skjelstadmark 226.

Aspirant: 1. Nora Bjerkan, Malvik , 1. Emma Kjøsnes Bjørhusdal, Malvik , 1. Anton Trøa Olsen, Stordalen , 1. Johanne Størseth, Lånke , 1. Gyda Helene Veie, Rissa , 1. Tuva Wåden, Lånke .

V65: 1. Jon O. Skei, Skogn 250, 2. Olav Solheim, Soknedal 250, 3. Kjell Arne Larsen, Namdalseid og Lyngen 249, 4. Tore Refseth, Hommelvik 249, 5. Olav Sæther, Nidaros 248, 6. Rolf Dahle, Nidaros 247, 7. Niklaus Haugrønning, Byneset 246, 8. Fridtjof Dypveit, Nidaros 246, 9. Jon Ertsgård, Lånke 246, 10. Roger Lindgren, Stordalen 245, 11. Oddmund Rognli, Leksvik 244, 12. Bjarne Hammer, Hommelvik 241, 13. Eivind Østbyhaug, Tydal 240.

V73: 1. Tor Skomsvold, Vemundvik 250, 2. Hans Tronstad, Leksvik 250, 3. Harald Lysvand, Leksvik 248, 4. Trond Tronstad, Leksvik 248, 5. Kjell Haugen, Mostadmark 247, 6. Oddbjørn Engen, Byneset 246, 7. Arvid Jullumstrø, Nidaros 245, 8. Odd M. Horvli, Opdal og Midtbygden 241, 9. John Megård, Byneset 241, 10. Ivar Hervik, Nidaros 239, 11. Kjell Bonaunet, Malvik 239, 12. Øystein Leistad, Malvik 231, 13. Leif Singstad, Nidaros 188.