Resultater fra Sjøsidenstevnet i friiidrett

Her er komplett resultatliste etter Sjøsidenstevnet i friidrett på Mersalg Arena på Øya i Hommelvik i dag.

Gutter-11      200 m   

Heat: 1

25           Kyrre Bjørkli       Hommelvik IL    37.07

13           Tobias Korsan   Hommelvik IL    DNS

Gutter-11      600 m

Heat: 7

25           Kyrre Bjørkli       Hommelvik IL    2.13.09

13           Tobias Korsan   Hommelvik IL    DNS

Gutter-11      Kule       (2,0kg)

25           Kyrre Bjørkli       Hommelvik IL    7,05

5,63       5,59       6,01       5,97       –              7,05

Gutter – 12      Kule       (3,0kg)

14           William Lundlie Brandslet            Hommelvik IL    6,21

6,21       6,12       –              5,97       5,83       5,97

Gutter -13      200 m

Heat: 1

2             Jonas Lid Jacobsen         Byåsen IL            33.00

Gutter -14      200 m

Heat: 2

19           Didrik Sollihaug Stjørdal Friidrettsklubb 27.05

12           Petter Paulsen Dalsplass             Hommelvik IL    29.95

11           Michael Gregersen Aas                Hommelvik IL    28.28

4             Alexander Lundlie Brandslet      Hommelvik IL    30.61

Gutter -14      600 m

Heat: 7

6             Herman Aalberg              Hommelvik IL    1.50.31

4             Alexander Lundlie Brandslet      Hommelvik IL    2.05.15

11           Michael Gregersen Aas                Hommelvik IL    DNS

12           Petter Paulsen Dalsplass             Hommelvik IL    1.56.17

Gutter -14      Kule       (4,0kg)

1             21           Bendik Espenes               Strindheim il      10,61

10,01     10,14     9,66       –              9,38       10,61

2             9             Markus Kvello   Hommelvik IL    8,40

7,10       7,21       7,55       7,32       7,44       8,40

Gutter -16      1500 m hinder   (76,2)

Heat: 5

8             Marius Renå      Hommelvik IL    5.05.36

Gutter -16      200 m

Heat: 2

23           Ivar Espenes      Strindheim il      25.62

Jenter -12        60 m hekk           (76,2 7m)

Heat: 7

26           Tina Ngozi Ezeh                Selsbakk IL         10.55

Jenter -12        Kule       (2,0kg)

1             26           Tina Ngozi Ezeh                Selsbakk IL         9,40

8,21       7,30       9,35       8,76       9,40       8,73

Jenter -13        200 m

Heat: 3

7             Jone Aurora Renå           Hommelvik IL    34.20

5             Grethe Johanne Aarvold             Hommelvik IL    38.14

Jenter -13        600 m

Heat: 8

7             Jone Aurora Renå           Hommelvik IL    2.12.22

Jenter -13        Kule       (2,0kg)

1             7             Jone Aurora Renå           Hommelvik IL    7,93

6,98       6,59       7,23       7,93       6,26       7,08

Jenter -14        200 m

Heat: 3

1             Hedda Hoff Hagen          Byåsen IL            30.32

10           Marthe Andrea Westöö              Hommelvik IL    35.63

20           Ingrid Blekastad Mathisen          Stjørdal Friidrettsklubb 32.10

Jenter -14        600 m

Heat: 8

10           Marthe Andrea Westöö              Hommelvik IL    2.22.22

Jenter -14        Kule       (3,0kg)

1             18           Mathilde Eidnes Bakken              Rindal IL               7,93

–              7,05       7,65       7,93       7,41       7,25

2             20           Ingrid Blekastad Mathisen          Stjørdal Friidrettsklubb 7,92

7,04       –              –              7,92       –              7,82

3             1             Hedda Hoff Hagen          Byåsen IL            7,55

7,43       7,55       7,02       –              7,52       7,27

Kvinner Senior           200 m

Heat: 4

24           Marit Liebe Harneshaug              Trondheim Friidrett – Friidrett   29.63

Menn Junior          200 m

Heat: 2

17           Sindre Tømmervik          Ranheim IL         25.21

Menn Senior         3000 m hinder

Heat: 6

16           Jonas Riseth      Namdal løpeklubb          11.04.14

15           Ola Berg Fines   Mosvik IL – Friidrett        10.21.47

22           Eskil Blix               Strindheim il      10.51.97